Проекти

Громадський моніторинг державних закупівель продуктів харчування

Назва проектуГромадський моніторинг державних закупівель продуктів харчування для шкільних та дошкільних закладів Івано-Франківської області
Мета/завдання проектуМетою проекту є проведення моніторингу державних закупівель на місцевому рівні шляхом партнерства організацій громадянського суспільства (ОГС), щоб перевірити, чи держзакупівлі робляться прозоро, і чи місцеві громади отримали доступ до придбаних товарів (робіт, послуг), чи задоволені їх якістю і своєчасність їх доставки.
Ширшою метою завдання є підвищення прозорості і цілісності державних закупівель, сприяння реалізації соціальної відповідальності підходу до управління і підвищення довіри між владою і суспільством.
Заходи та результатиГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр» впровадила наступні заходи:
1. Аналіз річного плану закупівель Івано-Франківської області
Річні плани закупівель були переглянуті та проаналізовані. План закупівель продуктів харчування для шкільних та дошкільних закладів м. Івано-Франківська був детальніше вивчений.
2. Відбір необхідної інформації
Інформація, що стосується тендерів по забезпеченню харчування в школах та дошкільних закладах, була відібраною. Поряд з цим визначено місто Івано-Франківськ та 5 районів Івано-Франківської області, в яких громадські організації провели детальний моніторинг по визначених об’єктах у відповідності до розробленої форми.
3. Проведення робочих зустрічей
4. Розробка форми моніторингу дослідження
5. Навчання для керівників управлінь та відділів освіти міста та районів Івано-Франківської області
6. Зустрічі з представниками ОДА (департаментом економіки, департаментом освіти та особами, що працюють в сфері державних закупівель), Управлінням Статистики та Казначейством (2 зустрічі)
7. Організація та проведення презентаційної зустрічі для можливих потенційних учасників тендерних торгів харчової галузі Івано-Франківської області з представниками управлінь та відділів освіти міста та 5 районів.
8. Аналіз даних
Громадські організації, використовуючи основні показники моніторингу, розроблені Світовим Банком: дотримання вимог щодо оприлюднення інформації, функціонування системи та «червоні прапорці», провели моніторинг. Індивідуальні та узагальнений звіти додаються.
9. Проведення опитування з метою отримання інформації щодо задоволеності клієнтів (анкетування, інтерв’ювання).
10. Виїзд на об’єктні місця, участь у розкритті тендерних пропозицій
11. Формування основного звіту
12. Публікація висновків моніторингу, взаємний обмін інформацією з представниками державних установ – круглий стіл
Готовий звіт направлений Представництву Світового Банку в Україні, ОДА, головному управлінню державної казначейської служби України в Івано-Франківській області, УДК у м. Івано-Франківську та у відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради та райдержадміністрації.
13. Поширення інформації про результати в ЗМІ, соціальних мережах, на веб-сторінках
Підготовлено та опубліковано 2 статті в місцевій газеті та 1 інтерв’ю на обласному телеканалі (додаються). Хід впровадження проекту висвітлювався на сторінках Facebook, веб-сторінці виконавчого комітету міської ради та веб-сайті ГО «ЦМРР-РЦ».
Період впровадження проектулютий - червень 2015 року
Виконавець та партнер (-и)ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр»
Партнери:
ГЦ «Ділові ініціативи»
ГО «Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності» (МСКІ)
ГО «Івано-Франківська обласна асоціація радників малого бізнесу»
ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи»
ГО «Туристична асоціація Івано-Франківщини»
ДонорПредставництво Світового Банку в Україні


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *